• ARGO SLIM ARGO
  • ARGO SLIM ARGO
  • ARGO SLIM ARGO
  • ARGO SLIM ARGO
  • ARGO SLIM ARGO
  • ARGO SLIM ARGO
  • ARGO SLIM ARGO
  • ARGO SLIM ARGO
  • ARGO SLIM ARGO

ARGO SLIM

KLIMATYZER ARGO SLIM

Klimatyzer ARGO SLIM to urządzenie, które zapewnia skuteczne chłodzenie pomieszczeń bez użycia sprężarki, co sprawia, że jest lżejsze i nie wymaga odprowadzania gorącego powietrza na zewnątrz. Dzięki swojej funkcji nawilżania i wentylowania, ARGO SLIM może szybko i skutecznie obniżyć temperaturę w pomieszczeniu. Dodatkowo, umożliwia precyzyjną kontrolę temperatury oraz programowanie różnych trybów pracy, co pozwala dostosować jego działanie do indywidualnych potrzeb. Klimatyzer ARGO SLIM jest również bardzo energooszczędny, co wpływa pozytywnie na koszty eksploatacji. Ponadto, dzięki opatentowanej technologii Vortex, zapewnia skuteczną cyrkulację powietrza, wysoką wydajność chłodzenia i niski poziom hałasu, co gwarantuje użytkownikom wygodę i komfort. Posiada bardzo cienki design, o głębokości zaledwie 17 cm, co pozwala na umieszczenie go nawet w niewielkich pomieszczeniach. Wyposażony jest w obszerny panel dotykowy z wyświetlaczem LED, który ułatwia łatwe sterowanie urządzeniem. Klimatyzer wyposażony jest również w pilot zdalnego sterowania, który może być przechowywany w specjalnym schowku, co ułatwia jego użytkowanie. Produkty marki ARGO charakteryzują się wysoką jakością wykonania, nowoczesnym designem oraz łatwością obsługi, co czyni je idealnymi dla wymagających użytkowników.


CHARAKTERYSTYKA

Opatentowany system VORTEX: okrężny przepływ powietrza, duża powierzchnia chłodzona, niski poziom hałasu
Opatentowana konstrukcja
Bardzo wydajny, przepływ powietrza: 750 m3/h
Długość wyrzutu powietrza do 10 m
Niezwykle smukły: tylko 17 cm głębokości
Duży panel sterowania typu soft touch
Bardzo cichy silnik prądu stałego
Możliwość ustawienia różnych opcji wentylacji (Naturalna/Normalna/Sen)
3 prędkości wentylatora (wysoka/średnia/niska)
Automatyczna rotacja nawiewu
Przyjazny dla użytkownika pilot zdalnego sterowania, chowany w specjalnej przegródce
Timer (1-12 godzin)
Wysokowydajne filtry przeciwpyłowe o strukturze plastra miodu i filtr ewaporacyjny, łatwo wyjmowane do czyszczenia
Zbiornik o pojemności 4 l, z opatentowanym systemem otwierania ułatwiającym wyjmowanie
Praktyczny uchwyt do przenoszenia
Syntetyczne tabletki do lodu w zestawie

ŚREDNIO
349,00 

283,74 zł
netto
Czas dostawy: 48 godzin
Dostępny

7 w magazynie

7 w magazynie

Szybki kontakt

ARGO SRL

Firma Argo została założona w 1929 roku w Cavarii, małej wiosce w pobliżu miasta Gallarate w prowincji Varese. Od samego początku Argo wykazywało wyjątkową zdolność do opracowywania innowacyjnych produktów.

W latach 60-tych Argo wypuściło na rynek swój legendarny klimatyzator okienny “il Ferma Caldo” Dostępny w różnych wersjach do montażu na ścianie lub do użytku mobilnego na kółkach.

Argo z wielkim powodzeniem kontynuuje swój postęp w dziedzinie ogrzewania i klimatyzacji, a jego produkty stają się integralną częścią włoskich domów rodzinnych, jak również biur, sklepów, restauracji i miejsc publicznych. Argo przywiązuje również dużą wagę do szczegółów konstrukcyjnych i jakości. Nawet dziś produkty Argo, takie jak kotły olejowe i gazowe, grzejniki żeliwne, nagrzewnice gazowe i parafinowe, butle gazowe, grzejniki katalityczne, elektryczne i na podczerwień oraz wszelkiego rodzaju klimatyzacja, można znaleźć w wielu włoskich gospodarstwach domowych.

Wielki sukces systemów klimatyzacyjnych rozpoczął się pod koniec lat 80-tych, kiedy to firma została przejęta przez rodzinę Nocivelli i podjęto decyzję o zainwestowaniu w rozwijający się rynek systemów klimatyzacyjnych.

W 1991 roku firma Argo wprowadziła na rynek swoje klimatyzatory przenośne i klimatyzatory typu split, które charakteryzują się kompaktowością, niskim poziomem hałasu i wysoką jakością materiałów.


WYDAJNY I FUNKCJONALNY

Klimatyzer ARGO SLIM to urządzenie o bardzo wysokiej wydajności, które jest w stanie przepompować aż 750 m3/h powietrza, co czyni go jednym z najwydajniejszych urządzeń dostępnych na rynku. Dzięki wysokiej wydajności, klimatyzer ARGO SLIM jest w stanie skutecznie ochłodzić nawet większe pomieszczenia w krótkim czasie.

Warto również zwrócić uwagę na regulację kierunku nawiewu powietrza, która pozwala na precyzyjne ustawienie kierunku przepływu powietrza, co zapewnia optymalne warunki chłodzenia. Dodatkowo, użytkownik może wybrać jedną z trzech dostępnych opcji wentylacji, w tym tryb naturalny, normalny i tryb snu.

Klimatyzer ARGO SLIM oferuje trzy tryby pracy wentylatora (wysoki, średni i niski), dzięki czemu użytkownik może wybrać poziom natężenia przepływu powietrza. Urządzenie umożliwia również ustawienie czasu pracy, w przedziale od 1 do 12 godzin, co zapewnia dodatkową wygodę użytkowania.

OCZYSZCZACZ POWIETRZA

W celu zapewnienia jak najlepszej jakości powietrza, klimatyzer został wyposażony w dwa filtry: jeden z przodu i jeden z boku urządzenia. Filtry te można łatwo usunąć i umyć, co zapewnia skuteczne chłodzenie i czyste powietrze. Wewnątrz urządzenia znajduje się panel ewaporacyjny w kształcie plastra miodu, który umożliwia nawilżanie powietrza. Klimatyzer wyposażono również w pojemny zbiornik na wodę o pojemności 4 litrów, który można łatwo usunąć i napełnić wodą. W celu zwiększenia skuteczności chłodzenia, do zestawu dołączono syntetyczne tabletki lodowe.

TECHNOLOGIA VORTEX

Technologia Vortex to opatentowana metoda wentylacji, która opiera się na specjalnie zaprojektowanym wirniku, który generuje wirujący ruch powietrza w ściśle określonym kierunku. Ta innowacyjna technologia pozwala na równomierne rozprowadzanie chłodnego powietrza w pomieszczeniu i zapewnia wysoką wydajność przy stosunkowo niskim zużyciu energii. Klimatyzery wyposażone w technologię Vortex są zazwyczaj ciche w pracy, co pozwala na komfortowe korzystanie z urządzenia bez nadmiernego hałasu. Dzięki temu można uzyskać niskie rachunki za energię elektryczną, przy zachowaniu wysokiej wydajności i jakości chłodzenia powietrza.

TIMER

Klimatyzer ARGO SLIM posiada funkcję timera, która pozwala na ustawienie czasu pracy urządzenia z wyprzedzeniem. Po włączeniu klimatyzera, należy wybrać zakres czasu za pomocą przycisku Timer, a następnie ustawiać wartość czasu pracy przy użyciu przycisków + lub -. Można ustawić czas pracy od 1 do 12 godzin, a każde naciśnięcie przycisku zmienia czas pracy o jedną godzinę. Na wyświetlaczu pojawia się ustawiony czas pracy, a jeśli zostanie ustawiona wartość 0, timer zostanie anulowany. Urządzenie wyświetla także pozostały czas pracy i prędkość wentylatora co 10 sekund. Po upłynięciu wybranego czasu pracy, klimatyzator automatycznie się wyłączy i przechodzi w tryb czuwania.

SWING

Funkcja oscylacji w klimatyzerze ARGO SLIM umożliwia automatyczne obracanie kratki wylotowej powietrza w poziomie, co pozwala na równomierne rozprowadzenie chłodnego powietrza w pomieszczeniu. Aby włączyć tę funkcję, należy nacisnąć odpowiedni przycisk na panelu sterowania, a dioda LED zapali się, informując o aktywności funkcji. Aby wyłączyć funkcję oscylacji, należy ponownie nacisnąć ten przycisk, a dioda LED zgaśnie. Funkcja ta jest bardzo praktyczna, zwłaszcza w przypadku chęci równomiernego rozprowadzenia chłodnego powietrza w całym pomieszczeniu, bez konieczności przestawiania klimatyzatora lub ręcznego regulowania kierunku wylotu powietrza.

MODEL ARGO POLIFEMO SLIM
Maksymalny przepływ powietrza 738 m3/godz.
Maksymalna wydajność wentylatora 12,3  m3/m
Prędkości wentylatora Niskie – Średnie – Wysokie
Maksymalna prędkość powietrza 3,2 m/s
Tryby wentylacji Normalny/Naturalny/Sen
Napięcie zasilania 220-240~/1/50/60  V/F/Hz
Pobór mocy wentylatora 19,2 W
Pobór mocy 24 W
Parametry robocze 0,60  (m3/min)/W
Pobór mocy w trybie “czuwania” 0,4 W
Poziom mocy akustycznej wentylatora 58 dB(A)
Pojemność zbiornika do wyjmowania 4 l
Wymiary (wys. / szer. / gł.) 675/258/170 mm
Waga netto 3,4 kg
Filtr ewaporacyjny o strukturze plastra miodu
Pompa wodna zraszająca układ chłodzenia
Filtr przeciwpyłowy
Wielofunkcyjny pilot zdalnego sterowania
Timer 1-12
Oscylacja pozioma ręczna, automatyczna pionowa
W zestawie syntetyczne tabletki do lodu (2szt)
Gwarancja 24 miesiące