Dobry klimat

Osuszacze powietrza ułatwiają utrzymanie odpowiedniego poziomu wilgotności, na przykład w pralni czy garderobie, piwnicach, halach produkcyjnych czy basenach. Osuszacz powietrza z wysokowydajnym wentylatorem promieniowym jest jedynym skutecznym środkiem umożliwiającym szybkie, tanie i skuteczne osuszanie i usuwanie dużych ilości wilgoci z zalanych pomieszczeń i budynków. Osuszanie poprzez jednoczesne ogrzewanie i wietrzenie jest nieekonomiczne i czasochłonne.

Oczyszczacze powietrza to skuteczny i efektywny sposób usuwania zanieczyszczeń powietrza – drobin kurzu, roztoczy, bakterii i zarodników grzybów – oraz niepożądanych zapachów (w tym likwidowania dymu tytoniowego) we wszelkich pomieszczeniach jak biura, laboratoria, restauracje, puby, mieszkania. Szczególnie polecane dla osób z alergią i do pomieszczeń o wymaganej sterylności.

Piecyk naftowy to nowoczesne rozwiązanie dla domu, biura i innych przestrzeni. Nie wymaga żadnych instalacji, dlatego można ustawić go gdziekolwiek, czy przewieźć i używać tam, gdzie jest potrzebny. To także przyjemny efekt naturalnego ognia, równomiernie rozgrzany palnik bardzo przyjemnie imituje naturalny, wolny ogień.

Klimatyzatory przenośne i wentylatory  zapewnią przyjemny chłód, gdy na zewnątrz będzie panował letni skwar.

Klimatyzatory profesjonalne i przemysłowe – to doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie niemożliwe jest zastosowanie klimatyzatorów stacjonarnych.