Grzejniki elektryczne

Grzejniki elektryczne

Grzejnik elektryczny jest praktycznym i przyjaznym dla środowiska rozwiązaniem grzewczym, które zapewni utrzymanie komfortu cieplnego w pomieszczeniu.

Grzejniki elektryczne w naszym sklepie UNI-LUX to połączenie najnowszej, energooszczędnej technologii z eleganckim, współczesnym wzornictwem. Ekonomiczne grzejniki elektryczne z termostatem wykorzystują inteligentny system sterowania, aby precyzyjnie ogrzać wybraną przestrzeń do pożądanej temperatury.

Piecyki na prąd przeszły długą drogę od czasów tradycyjnej farelki elektrycznej. Jeszcze do niedawna, ogrzewanie elektryczne było uważane za drogie i nieefektywne, ale to wszystko zmieniło się wraz z rozwojem nowoczesnych, energooszczędnych grzejników elektrycznych z termostatem.

Showing 1–16 of 19 results

Grzejniki elektryczne z termostatem – stylowe, wydajne i ekologiczne urządzenia grzewcze

Obecnie produkowane grzejniki konwektorowe to w pełni programowalne urządzenia grzewcze. Dzięki inteligentnym systemom sterowania możemy ustalić oczekiwaną temperaturę w lokalu, bez obawy o przegrzanie sprzętu.

Każdy energooszczędny grzejnik jest wyposażony we własny termostat i jest indywidualnie sterowany, co pozwala z łatwością ogrzać wybraną przestrzeń we wskazanym czasie. Istotną kwestią jest fakt, że przy niewielkich różnicach temperatur w pomieszczeniu, termostat nie uruchamia grzejnika dopóki element grzewczy jest jeszcze ciepły. W momencie, gdy element grzewczy zaczyna się ochładzać – urządzenie wyłącznie go dogrzewa.

Energooszczędne grzejniki elektryczne – gdzie używać?

 Grzejniki panelowe elektryczne można zamocować na ścianie jak tradycyjne grzejniki, ale bez konieczności podłączania do wody, dzięki czemu są naprawdę proste w instalacji. Producent dostarcza grzejniki elektryczne ze wszystkimi niezbędnymi elementami montażowymi i kablami zasilającymi.

Obecnie produkowane grzejniki elektryczne są dostępne w wielu rozmiarach i wzorach. Skala wyboru jest dość pokaźna: mini grzejniki elektryczne, przenośne grzejniki na prąd – łazienkowe, po grzejniki panelowe na ścianę.

Ten energooszczędny i wydajny sprzęt grzewczy znajdzie zastosowanie w wielu pomieszczeniach takich jak: sypialnia, łazienka, kuchnia, salon, gabinet, przedpokój, poddasze, biuro, sklep, kamper, namiot, domek letniskowy, itp.

 Energooszczędne grzejniki elektryczne – dlaczego warto?

 Grzejniki elektryczne oferują szereg zalet w porównaniu z innymi metodami grzewczymi:

 • prostota i bezproblemowość instalacji,
 • łatwość przenoszenia i transportu urządzenia,
 • natychmiastowy efekt ogrzania, bez szkodliwych oparów,
 • 100% wykorzystanie energii podczas pracy,
 • inteligentne systemy sterowania,
 • wysoki poziom bezpieczeństwa,
 • optymalizacja poboru energii elektrycznej,
 • niski poziom hałasu,
 • szerokie możliwości zastosowania.

Jak grzejnik elektryczny wybrać?

Aby wyselekcjonować najlepszy grzejnik elektryczny do swoich potrzeb, należy rozważyć następujące czynniki:

 • wielkość ogrzewanego pomieszczenia,
 • oczekiwania względem zakresu i regulacji temperatury,
 • wymagania dotyczące systemów kontroli zastosowanych w urządzeniu,
 • wymogi estetyczne,
 • koszt piecyka elektrycznego,
 • budżet.

Energooszczędny grzejnik elektryczny – cena

Producenci piecyków elektrycznych oferują sprzęt o rozmaitych: parametrach mocy, systemach zabezpieczeń, wymiarach i wzorach. Od tych właśnie czynników zależy przede wszystkim cena urządzenia.

Nasz sklep internetowy – UNI-LUX oferuje energooszczędne, stylowe i przyjazne dla użytkownika grzejniki elektryczne. Dostarczamy najwyższej klasy nagrzewnice elektryczne po niezwykle konkurencyjnych cenach.

Gdzie kupić energooszczędne grzejniki elektryczne?

Firma UNI-LUX Sp. z o.o. istnieje od 1993 roku i jesteśmy jednym z najbardziej doświadczonych sprzedawców grzejników elektrycznych na polskim rynku.

Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami, by dostarczać naszym Klientom bezwzględnie najlepsze produkty o gwarantowanym poziomie wykonania.

Sklep internetowy firmy UNI-LUX Sp. z o.o. – nasza obsługa Klienta

 Przy jakichkolwiek wątpliwościach – jesteśmy zawsze gotowi do pomocy!  Doradzimy w doborze optymalnego urządzenia grzewczego. Nasza obsługa Klienta jest prowadzona przez specjalistów, posiadających szczegółową wiedzą o produktach.

Naszym priorytetowym celem w UNi-LUX jest, aby każdy Klient poczuł się w pełni poinformowany przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie.

Zachęcamy do sprawdzenia pełnej gamy produktów w UNI-LUX i życzymy udanych transakcji w naszym sklepie!

Showing 1–16 of 19 results