Aktualności

FRAL FSC05S WI-FI

Kompaktowy klimatyzator mobilny z Wi-Fi. Idealny do kamperów, cicha i wydajna praca. Montaż w oknie, zdalne sterowanie przez aplikację.

Zobacz więcej

FRAL FSC04 WI-FI

Kompaktowy klimatyzator mobilny z Wi-Fi. Wysoka wydajność chłodzenia i osuszania. Idealny do kamperów i namiotów. Cicha praca, łatwa obsługa.

Zobacz więcej

FRAL FSC25HP.4

Mobilny klimatyzator przemysłowy z funkcją grzania. Idealny do hal, biur i magazynów. Łatwy w obsłudze, wytrzymały i stabilny.        

Zobacz więcej

Boże ciało 2024

Dnia 31.05.2024r. biuro handlowe będzie nieczynne  

Zobacz więcej

Poznaj nasze grzejniki elektryczne Argo

Promiennikowe grzejniki ARGO na podczerwień to efektywne źródło ogrzewania na chłodniejsze dni. Zobacz naszą ofertę.

Zobacz więcej

INVERTER 5026CE

Piecyk naftowy sterowany i kontrolowany elektronicznie. Idealny do pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych. Wyprodukowano w Japonii.

Zobacz więcej

Corona RX2485

Długo wyczekiwany knotowy piecyk naftowy wyprodukowany w Japonii Corona RX2485 o mocy 2,4 kW do pomieszczenia max. 30 m2.  Już dostępny!!!

Zobacz więcej

Klimatory przenośne

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą klimatorów przenośnych na rok 2023 https://uni-lux.eu/klimatory/domowe-klimatory/

Zobacz więcej

INVERTER 3026CE

Na chłodne wieczory i poranki elektroniczny piecyk naftowy INVERTER 3026 wyprodukowany w Japonii o mocy grzewczej 3,0 kW. Już dostępny!   

Zobacz więcej

FSC12H SILENT WI-FI

Klimatyzator Fral Super Cool FSC12h SILENT z wbudowanym modułem Wi-Fi o mocy chłodniczej 3,5 kW (nowa wersja 2022) – już dostępny !!!

Zobacz więcej
4,6
96% klientów poleca ten sklep
Do góry