Klimatory profesjonalne

Klimatory profesjonalne

W naszym sklepie UNI-LUX można znaleźć pełną gamę nowoczesnych klimatorów profesjonalnych. Dzięki tym urządzeniom można wydajnie i tanio obniżać temperaturę powietrza we wnętrzach oraz w otwartych pomieszczeniach. To alternatywa dla montażu instalacji klimatyzacyjnej!

Klimatory przeznaczone do profesjonalnego użytku
Nowoczesne klimatory to wszechstronne urządzenia, które pozwalają na szybkie i sprawne obniżanie temperatury powietrza, a przy tym także jego wydajne oczyszczanie oraz nawilżanie. Podczas pracy klimator zaciąg powietrze przez zamontowany w nim wentylator, a następnie przepuszcza je przez nawilżoną powierzchnię o specjalnej strukturze przypominającej plaster miodu. Dochodzi wtedy do obniżenia temperatury powietrza nawet o kilka stopni Celsjusza.

Klimatory mogą być używane zarówno w domach i mieszkaniach, jak również dostępne są specjalne urządzenia profesjonalne, które pozwalają na uzyskanie znacznie wyższej wydajności chłodniczej wymaganej w większych przestrzeniach.

Tego rodzaju urządzenia używane są wówczas jako zamiennik standardowej instalacji klimatyzacyjnej – w wielu przypadkach są one tańsze w montażu oraz w eksploatacji, dlatego też wybierane są obecnie coraz częściej także przez klientów biznesowych.

Klimatory profesjonalne – szerokie zastosowanie w różnych przestrzeniach
Przeznaczone do użytku profesjonalnego klimatory rekomendowane są do stosowania w tych przestrzeniach, gdzie konieczne jest uzyskanie odpowiednich parametrów powietrza – niższej temperatury i odpowiedniego poziomu nawilżenia, także w połączeniu z zewnętrznym higrostatem.

Klimatory profesjonalne stosowane są między innymi w:
• magazynach i centrach logistycznych
• zakładach produkcyjnych i przetwórczych
• ogródkach restauracyjnych
• otwartych namiotach

Dostępne w naszym asortymencie klimatory profesjonalne przy diżych oraz otwartych przestrzeniach.

Klimator profesjonalny – szeroka gama zalet
Zastosowanie klimatorów profesjonalnych ma wiele korzyści. Są to urządzenia przystępne cenowo, które nie wymagają również kłopotliwego, czasochłonnego montażu. Można stosować je również mobilnie – wyposażone w kółka są bardzo łatwe w transporcie.

Nasi pracownicy w UNI-LUX są zawsze gotowi do pomocy w doborze najlepszego urządzenia – doradzimy, jakie z nich będzie mogło sprawdzić się w konkretnym miejscu zastosowania.

Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia wszystkich modeli klimatorów profesjonalnych w naszym sklepie UNI-LUX i zachęcamy do złożenia zamówienia!