AIR TEK

AirTek to znana i sprawdzona marka, produkującą wysokiej jakości nowoczesne urządzenia służące do kontroli wilgoci. W jej ofercie znajdują się między innymi nawilżacze profesjonalne, wprowadzające do pomieszczeń pobudzający, zdrowy i rześki klimat. To wysokiej jakości urządzenia charakteryzujące się ergonomią pracy oraz wielofunkcyjnością. Stosowane są we wszelkich obiektach oraz pomieszczeniach publicznych, biurowych i przemysłowych, takich jak sale wystawiennicze, hale magazynowe, biblioteki, hotele, szkoły, muzea, drukarnie czy domki jednorodzinne o dużej powierzchni.

Urządzenia te wyróżniają się wydajnością, niskim poborem energii oraz łatwą obsługą. Są w stanie wprowadzić do powietrza aż 1800 ml wody w ciągu jednej godziny. Nawilżacze ewaporacyjne uznawane są za jedną z najskuteczniejszych i najprostszych metod zapewnienia optymalnego poziomu wilgoci we wnętrzach. Ich praca polega na zasysaniu suchego powietrza, które po przejściu przez matę ewaporacyjną zostaje nawilżone. Nawilżacze wyposażone są w filtry, które dodatkowo przechwytują zanieczyszczenia, takie jak kurz lub sierść zwierząt, dodatkowo oczyszczając powietrze. Nylonowe filtry wielokrotnego użytku mogą być wyjmowane oraz myte.

Nawilżacze mają duże zbiorniki z wyraźnie oznaczonym poziomem wody, które można łatwo napełniać. Niektóre modele w ofercie marki AirTek umożliwiają podłączenie stałego doprowadzania wody z sieci wodociągowej, dzięki czemu są wyjątkowo komfortowe i bezproblemowe w użytkowaniu. Urządzenia są regulowane elektronicznie pozwalając na idealne dopasowanie parametrów do potrzeb i wymagań użytkowników. Dodatkowym atutem jest czytelny i łatwy w obsłudze panel sterowania. Stabilne kółka jezdne oraz uchwyt do przenoszenia ułatwiają transport nawilżaczy i sprawiają, że łatwo jest nim manipulować. Dodatkowe funkcje takie jak higrostat oraz timer pozwalają na ustalenie optymalnego czasu pracy urządzenia, tak aby osiągnąć pożądany stopień nawilżenia powietrza w danym pomieszczeniu. Ich użytkowanie nie podnosi temperatury ani powoduje innych skutków ubocznych.

Nawilżacze powietrza marki AirTek charakteryzują się nie tylko z funkcjonalnością i niezawodnym działaniem, ale też estetycznym i nowoczesnym wyglądem. Utrzymane w jasnych kolorach i minimalistycznym charakterze nie zaburzają spójności i harmonii wnętrz. Wyposażone w wytrzymałą obudowę, z powodzeniem mogą być używane nawet w warunkach przemysłowych. Działają niezawodnie mimo intensywnej eksploatacji – stworzone są do wielogodzinnej pracy.

Nowoczesne rozwiązania marki AirTek reprezentują najwyższą jakość w połączeniu z funkcjonalnością i oszczędnością. Proponowane systemy są nowoczesne i wygodne. Dzięki nim można utrzymywać optymalną wilgoć powietrza w różnego rodzaju obiektach, jednocześnie zachowując jego znakomitą jakość. Profesjonalne nawilżacze Air Tek to proste urządzenia gwarantujące higienę, pełną niezawodność działania oraz opłacalność eksploatacji, co sprawia, że często wybierane są przez różnego rodzaju przedsiębiorstwa.

Wyświetlanie jednego wyniku

Wyświetlanie jednego wyniku