TaxFree UA

Якщо ви особа, яка не має постійного місця проживання на території Євросоюзу (далі – “турист”) ви маєте право на повернення податку VAT, який ви заплатили при купівлі товару на території країни Євросоюзу, якщо цей товар був вивезений в непорушеному виді з території Євросоюзу у вашому особистому багажі.

Повернення податку відбувається у разі купівлі товару у відповідного продавця, що позначив пункти продажу знаком, який інформує туристів про можливість купівлі в цьому пункті товарів, за які призначається повернення VAT. Повернення податку відбувається готівкою, в злотих( у випадку з Польщею), продавцем, у якого раніше цей товар був куплений.

Повернення VAT туристові, здійснюється у разі, якщо турист вивіз куплений товар за межі кордону Євросоюзу (туристові дається три місяці на вивіз товару від дати закупівлі).

Мінімальна сумарна вартість товару 200 PLN з податком VAT, вказаная одним продавцем в іменному документі, при якому турист може отримати повернення VAT

Щоб отримати повернення податку VAT, будь ласка скористайтеся наступною інструкцією:

 

Крок 1 В салоні продажу – Купівля

При купівлі товару в emultimax.pl продавець надає документ: “”Zwrot VAT dla podróżnych/ “Tax Free for tourists”. Слід перевірити, чи усі персональні дані співпадають – ім’я та прізвище, адреса і номер пасспорта, або іншого документу того, що підтверджує вашу особу. Після отримання фіскального чеку, потрібно також поставити свій підпис. Дата на документі має бути тією ж що і на чекові. Документ і чек слід зберегти до моменту повернення VAT .

Крок 2 Підтвердження митною службою

Після перевірки товарів, а також звіряння даних в документі “Zwrot VAT dla podróżnych/ “Tax Free for tourists” (разом з прикріпленим фіскальним чеком) з даними в паспорті або іншому документі, який підтверджує особу. Митна служба підтверджує вивезення товарів з території Євросоюзу печаткою з номерацією. Ця процедура є обов’язковою в усіх країнах Євросоюзу.

Крок 3 В салоні – повернення:

На протязі 10 – х місяців( від дати закупівлі) ви можете повернути VAT. Основою для повернення податку VAT є надання туристом документу, який він отримав від продавця, з вказаною сумою сплаченого податку та номерованою печаткою митної служби.

Законна підстава: закон від 1.04.2016 про податок на товари і послуги (Dz. U. 2016, poz. 500).