Filtry dymu tytoniowego

Filtry dymu tytoniowego

Skutecznie oczyszczają powietrze z dymu tytoniowego – specjalistyczne oczyszczacze powietrza pozwalają na szybkie i skuteczne pozbycie się produktów spalania tytoniu. Najlepsze modele możesz zakupić już teraz w naszej firmie UNI-LUX!

Niebezpieczny dym tytoniowy
Dym powstający w trakcie spalania tytoniu zawiera wiele niebezpiecznych związków, które przedostają się do organizmu. W związku z tym tak ogromnie ważne jest jego szybkie usuwanie z przestrzeni, które przeznaczone są do palenia. Dlatego pochłaniacz dymu tytoniowego to idealne rozwiązanie.

W tym celu stosuje się specjalne filtry dymu tytoniowego, które pozwalają na skuteczne zatrzymanie niebezpiecznych produktów spalania tytoniu oraz zneutralizowanie jego zapachu. To oczyszczacze powietrza, które potrafią szybko i skutecznie usunąć różne zanieczyszczenia powietrza, w tym dym tytoniowy. Ich skuteczność w usuwaniu zanieczyszczeń wynosi nawet 99,98 proc.!

Profesjonalne oczyszczacze do filtrowania dymu tytoniowego
Oczyszczacze wyposażone są w specjalne, wielowarstwowe filtry, w tym wysokowydajne filtry HEPA, które są bardzo skuteczne w neutralizacji dymu tytoniowego. Powodują, że powietrze znów staje się czyste, świeże oraz bezpieczne.

Za pomocą filtrów dymu tytoniowego można bardzo wydajnie pozbyć się nawet dużych ilości dymu. Są one umieszczane przede wszystkim w palarniach – wyznaczonych pomieszczeniach przeznaczonych do palenia papierosów.

Oczyszczacze do dymu tytoniowego dostępne są w różnych wariantach do wyboru. Urządzenia te mogą być montowane na ścianach oraz na sufitach. Spotyka się także oczyszczacze wolnostojące – można ustawić je w dowolnym miejscu i wystarczy podłączyć je do prądu, aby rozpocząć filtrację.

Oczyszczacze powietrza do palarni – zamów w UNI-LUX!
W naszym sklepie UNI-LUX oferujemy wyłącznie najwyższej jakości oczyszczacze powietrza, w tym także nowoczesne filtry dymu tytoniowego. Dzięki współpracy z renomowanymi markami możemy proponować najlepszej klasy modele do profesjonalnego użytku.

Prezentujemy wyłącznie najlepszej jakości filtry dymu tytoniowego, które wyróżniają się połączeniem dużej wydajności pracy, estetycznego wyglądu, a także łatwego sterowania – również z wykorzystaniem bezprzewodowych pilotów. Można zakupić u nas również akcesoria wymienne – zestawy filtrów do oczyszczaczy powietrza.

W razie dodatkowych pytań związanych z naszym asortymentem oczyszczaczy powietrza pozostajemy stale do dyspozycji. Pomożemy w wyborze odpowiedniego modelu do konkretnego zastosowania.

Zapraszamy serdecznie do złożenia zamówienia w naszym sklepie UNI-LUX!