Wentylatory domowe

W naszej ofercie w sklepie UNI-LUX znalazła się pełna paleta nowoczesnych wentylatorów domowych – to elegancki, solidny sprzęt do użytku domowego od marek Prem-I-Air oraz HB, który pozwala na uzyskanie optymalnych warunków w pomieszczeniach. Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z wszystkimi dostępnymi u nas modelami i zachęcamy do zakupu!

Wentylator domowy – komfort podczas upalnych dni

Gdy temperatury rosną podczas letnich dni, warto zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt zapewniający większy komfort. Jednym z najczęściej wybieranych wtedy urządzeń jest wentylator – wiatrak. Wentylator powoduje ruch powietrza, a tym samym daje przyjemny efekt chłodzenia. Można stosować go zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy – dzięki temu może zwiększyć odpowiednią wygodę podczas upałów!

Nowoczesne wentylatory domowe, inaczej wiatraki domowe, to urządzenia bardzo ciche, a także posiadające różne parametry pracy do wyboru. Można ustawić kilka prędkości wentylatora, a w wybranych modelach można włączyć oscylację – poruszanie się głowicy urządzenia na boki. Można również sterować kątem głowicy.

Właściwie ustawiony wentylator domowy pozwala na osiągnięcie najlepszego komfortu w trakcie ciepłych dni – wystarczy go uruchomić, aby od razu poczuć się lepiej!

 

Domowe wentylatoryróżne modele do wyboru

Szeroka gama wentylatorów domowych pozwala na indywidualny dobór odpowiedniego sprzętu do konkretnych wymagań użytkownika, a także do miejsca, w którym urządzenie to ma być umieszczone.

Wentylatory domowe można podzielić na dwie główne kategorie, a mianowicie na:

  • wentylatory stojące biurkowe – posiadają krótką podstawę, przeznaczone są do umieszczenia na biurku, stole
  • wentylatory stojące podłogowe – urządzenia wyposażone w wysoką podstawę lub umieszczane bezpośrednio na niskiej podstawie na podłodze

Wentylatory mogą być zatem dopasowane indywidualnie do miejsca, w którym mają być one zastosowane, na przykład można wykorzystać je w salonie, w sypialni, w kuchni czy też w łazience, lub biurze. Mogą zapewnić właściwy komfort termiczny w każdym pomieszczeniu.

Wentylatory przenośne domowe – oferta sklepu Uni-lux

Nasza firma UNI-LUX współpracuje z wieloma uznanymi producentami wentylatorów, w tym także modeli dedykowanych do użytku domowego. Są to między innymi wentylatory – wiatraki Prem-I-Air oraz HB.

W razie problemów z doborem właściwego modelu wentylatora zachęcamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami. Będziemy mogli doradzić przy zakupie. Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia wszystkich modeli wentylatorów znajdujących się w naszym asortymencie w UNI-LUX!