Klimatyzatory przemysłowe

Specjalistyczne klimatyzatory przemysłowe to nowoczesne urządzenia klimatyzujące przeznaczone do stosowania w przestrzeniach, w których kluczowe jest precyzyjne regulowanie parametrów powietrza. W naszym asortymencie w sklepie UNI-LUX przygotowaliśmy dla klientów szeroką gamę nowoczesnych klimatyzatorów w wielu wariantach do wyboru!

Klimatyzatory profesjonalne – także mobilne.

W UNI-LUX specjalizujemy się w dostarczaniu sprzętu klimatyzacyjnego mobilnego. To zaawansowane urządzenia przeznaczone do klimatyzacji, które nie wymagają skomplikowanego montażu tak, jak standardowe instalacje klimatyzacji. Cena klimatyzatorów przemysłowych w naszym sklepie jest atrakcyjna i konkurencyjna.

Klimatyzator przemysłowy – opis produktów

Podobnie jak standardowe stacjonarne klimatyzatory przemysłowe, także urządzenia mobilne wyposażone są w system z czynnikiem chłodzącym, który odpowiedzialny jest za wydajną zmianę parametrów powietrza. Wystarczy ustawić odpowiednią temperaturę pracy na pilocie urządzenia, by szybko dokonało ono jego zmiany.

Urządzenia mobilne posiadają kompaktową konstrukcję i wyposażone są w kółka jezdne umożliwiające łatwą zmianę miejsca sprzętu. Do jego działania konieczne jest podłączenie rury wylotowej oraz odprowadzenie gorącego powietrza. Nowoczesne klimatyzatory przemysłowe o mobilnej konstrukcji mogą nie tylko chłodzić, ale również ogrzać oraz osuszać powietrze.

Mobilne klimatyzatory przemysłowe – zastosowanie

Klimatyzatory mobilne doskonale nadają się także do użytku profesjonalnego. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie nie jest możliwe zamontowanie klimatyzatorów stacjonarnych.

Przykładowe zastosowanie mobilnych klimatyzatorów profesjonalnych:

  • pomieszczenia, w których znajduje się sprzęt elektroniczny, w tym serwerownie
  • pomieszczenia, w których realizowane są procesy technologiczne wymagające niskiej temperatury
  • hale produkcyjne
  • namioty

Zalety i wady profesjonalnych klimatyzatorów przemysłowych mobilnych:

Profesjonalne klimatyzatory przemysłowe mobilne posiadają wiele zalet, które powodują, że to atrakcyjna alternatywa dla zwykłych instalacji klimatyzacyjnych.

Główne zalety klimatyzatorów przenośnych:

  • mobilność – łatwe przemieszczanie sprzętu
  • brak kosztów związanych z instalacją
  • elastyczne zastosowanie w różnych przestrzeniach
  • możliwość pracy w ciężkich warunkach

Najważniejszą wadą sprzętu tego typu jest jego wyższy koszt eksploatacji w porównaniu np. do klimatyzatorów (klimatorów).

Masz problem z doborem odpowiedniego urządzenia mobilnego przeznaczonego do klimatyzacji? Zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą – będziemy mogli doradzić, jakie modele sprawdzą się najlepiej. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą klimatyzatorów w naszym sklepie.