Klimatory domowe

Domowe klimatory to urządzenia, które często używane są jako tańsza alternatywa dla klimatyzatorów. Doskonale sprawdzają się także w domach i mieszkaniach! W naszym sklepie UNI-LUX możesz znaleźć szeroka gamę różnych modeli klimatorów domowych od renomowanych producentów – zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi dostępnymi u nas propozycjami!

Klimator w domu – świeże i czyste powietrze o niższej temperaturze

Klimatory domowe to urządzenia, które służą do odparowywania wody i pozwalają na zmniejszenie (obniżenie) temperatury powietrza we wnętrzach. Urządzenia te dają przyjemny efekt morskiej bryzy, który na pewno przyniesie orzeźwienie podczas upalnych dni. Mogą obniżyć temperaturę powietrza nawet o kilka stopni Celsjusza!

Do efektywnej pracy klimator domowy potrzebuje dostępu świeżego powietrza z zewnątrz oraz wypełnienia zbiornika wodą lub lodem. Następnie umieszczony w nim wentylator przepuszcza powietrze przez zwilżoną powierzchnię, co powoduje zmniejszenie jego temperatury. Dodatkowo, klimator domowy może także zadbać o odpowiedni poziom wilgotności powietrza, który często spada podczas upalnych, letnich dni.

Klimator domowy – wydajny i łatwy w obsłudze

Warto także zaznaczyć, że klimator domowy może służyć jako oczyszczacz powietrza. Filtrując je, usuwa różnego rodzaju zanieczyszczenia, w tym pyłki roślin, kurz, roztocza, a także inne zabrudzenia, które mogą również wywoływać alergie.

Nowoczesne klimatory domowe umożliwiają uzyskanie wysokiej wydajności chłodniczej i pozwalają na wydajne schładzanie nawet większych pomieszczeń. Również urządzenia tego typu można stosować w przydomowych ogródkach, na tarasach czy też na balkonach.

Wyposażony w stopniowane sterowanie oraz w bezprzewodowy pilot klimator domowy będzie bardzo wygodny w codziennym stosowaniu. Dzięki temu można łatwo ustawić pożądane parametry pracy urządzenia.

Mobilny klimator do domu – bez kłopotliwego montażu

Klimatory do domu nie wymagają montażu. Są to urządzenia wolnostojące i mobilne – mogą posiadać także wygodne kółka ułatwiające transport. W związku z tym można stosować je w różnych pomieszczeniach, w zależności od indywidualnych potrzeb. Gdy klimator domowy nie będzie już potrzebny, można po prostu schować go do szafy aż do kolejnego sezonu.

W naszym asortymencie znalazła się szeroka gama klimatorów domowych do wyboru. W razie potrzeby nasi pracownicy są zawsze gotowi do pomocy i będą mogli doradzić, jakie urządzenie sprawdzi się najlepiej. Wszyskie klimatory domowe odstępne są w atrakcyjnej cenie. Prosimy o kontakt – odpowiemy na każde pytanie. Zapraszamy serdecznie do złożenia zamówienia na klimator domowy w naszym sklepie internetowym oraz zapoznania się z innymi produktami z kategorii klimatory