FRAL SUPER COOL

Wybór przenośnego klimatyzatora profesjonalnego musi być przemyślaną decyzją. Przedstawiamy rodzinę klimatyzatorów profesjonalnych FRAL SUPER COOL SC– nowoczesne i sterowane bezprzewodowo klimatyzatory typu spot cooler, które dają wiele możliwości zastosowania oraz dopasowania do własnych potrzeb. Czym wyróżniają się spośród innych urządzeń tego typu?

Showing all 3 results

Spis treści:

Klimatyzator do użytku profesjonalnego – jak wybrać najlepszy?

Wybór klimatyzatora to wybór bardzo indywidualny – powinien zależeć przede wszystkim od warunków, w jakich będzie pracowało urządzenie. Dlatego w procesie podejmowania decyzji trzeba wziąć pod uwagę kilka parametrów. Istotne są: metraż budynku oraz liczba i rodzaj pomieszczeń. Oprócz tego duże znaczenie ma liczba osób przebywających na co dzień wewnątrz. Co ważne, na wydajność pracy klimatyzatora ma wpływ również to, ile innych urządzeń działa w pomieszczeniu. Pracujące komputery, drukarki czy inne sprzęty podnoszą bowiem temperaturę powietrza. Jeśli zaś chodzi o sam klimatyzator, warto zwrócić uwagę na jego wydajność, gabaryty, mobilność oraz wyposażenie (także to dodatkowe).

Klimatyzator typu spot cooler – charakterystyka

Urządzenie typu spot cooler to mobilny klimatyzator dostarczający zimne powietrze za pomocą rury. Oznacza to, że urządzenie można wykorzystać do miejscowego schładzania pomieszczenia – wystarczy podłączyć rurę wylotową zimnego powietrza i skierować ją na dany obszar. Ciepłe powietrze będzie natomiast wydmuchiwane na zewnątrz poprzez rurę wylotową gorącego powietrza.

Klimatyzatory FRAL SUPER COOL– w jakich miejscach się sprawdzą?

To doskonały wybór do biur, w tym do pomieszczeń typu open space – czyli dużych, otwartych przestrzeni, w których pracuje wiele osób i działa wiele urządzeń. Ponadto te modele klimatyzatorów umożliwiają miejscowe schładzanie sprzętów, a nie tylko powietrza. Idealnie sprawdzą się również w restauracjach, dużych halach, serwerowniach, a nawet w namiotach czy szpitalach. To urządzenia o dużej mocy, niespotykanej na rynku – wydajność chłodzenia w FSC19.2SC Wi-Fi wynosi aż5,4 kW. Doskonale zastępują klimatyzatory stacjonarne w każdym miejscu, w którym z różnych powodów nie można ich zamontować.

Co wyróżnia klimatyzator z serii FRAL SUPER COOL FSC: 14, 16 i 19.2SC Wi-Fi spośród innych urządzeń na rynku?

  • Ich największa zaleta? Łączą klimatyzator przenośny oraz urządzenie do pracy w warunkach profesjonalnych.
  • To modele, którymi można sterować bezprzewodowo za pomocą zintegrowanego Wi-Fi.
  • Producent oferuje trzy różne prędkości pracy oraz trzy niezależne od siebie tryby – funkcję chłodzenia, funkcję grzania oraz funkcję osuszania powietrza. Ten sprzęt to nie tylko klimatyzator, to urządzenie wielofunkcyjne.
  • W ramach dodatkowego wyposażenia można przedłużyć rurę wylotową oraz rurę odprowadzającą ciepłe powietrze. Dzięki temu postawisz klimatyzator tam, gdzie tylko zechcesz. Nawet na zewnątrz.
  • Klimatyzatory z tej serii radzą sobie doskonale także w bardzo wysokich temperaturach, sięgających nawet 45 stopni Celsjusza.

Dodatkowe wyposażenie, dzięki któremu spersonalizujesz swój klimatyzator

Jako przykład może posłużyć najmocniejszy klimatyzator z serii: FRAL SUPER COOL FSC19.2SC Wi-Fi. Jest to model charakteryzujący się niezwykłą funkcjonalnością, na co wpływ ma również bardzo bogaty wybór akcesoriów, zarówno tych zawartych w zestawie, jak i opcjonalnych, które można dobrać dodatkowo. Dla lepszej mobilności klimatyzatory posiadają kółka jezdne, dla lepszego sterowania – panel dotykowy, pilot oraz możliwość sterowania przy pomocy aplikacji mobilnej TUYA lub SMART LIFE, dla czystszego powietrza – dwa filtry, a dla komfortu użytkownika – czujnik temperatury. Dodatkowo możemy jednak wyposażyć klimatyzator w adaptory okienne, wydłużone rury, filtr węglowy czy moduł pomiarowo-sterujący z czujnikiem temperatury. To jednak nie wszystko, bo producent oferuje całą listę możliwości!

FRAL SUPER COOL FSC seria SC Wi-Fi – mnogość konfiguracji dla lepszej pracy urządzenia

Marka FRAL wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich użytkowników klimatyzacji i oferuje wiele możliwości ulokowania sprzętu. Możesz postawić klimatyzator zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz (na przykład na balkonie). Warto rozważyć różne konfiguracje i opcje, ponieważ już samo wystawienie urządzenia poza pomieszczenie czy mieszkanie pozwala zwiększyć efektywność pracy nawet o 30 procent oraz zminimalizować hałas. Jeśli zdecydujemy się na wybór dodatkowego adaptera plenum obiegu zimnego powietrza, mamy szansę zwiększyć efektywność pracy nawet o 60 procent przy jednoczesnej redukcji hałasu. Tak wiele możliwości konfiguracji daje szerokie pole manewru i naprawdę dużą elastyczność w korzystaniu z tych modeli.

Showing all 3 results