Osuszacze budowlane

Powszechnie dostępne i coraz popularniejsze osuszacze budowlane przeznaczone do pracy przy powstawaniu nowych inwestycji budowlanych potrafią znacznie ułatwić wykonywanie rozłożonych w czasie zadań. Nie bez powodu na takie rozwiązanie decyduje się coraz więcej firm z tej branży – pozwala ono na lepszą logistykę wykonywania zlecenia oraz sporą oszczędność pieniędzy, włącznie z możliwością wywiązania się z zobowiązań w terminie.

Nasza oferta obejmuje osuszacze budowlane powietrza w wielu różnych modelach, które z pewnością uda się dostosować do indywidualnych wymagań. Swoje zastosowanie znajdą na placach budowy, ale również w takich miejscach jak wypożyczalnie sprzętu, domowe oraz przemysłowe pralnie, sklepy i wszelkiego rodzaju magazyny, a nawet biblioteki czy muzea. Wszechstronność dostępnych urządzeń pozwala używać ich wszędzie tam, gdzie tylko zajdzie taka potrzeba.

Budowlany osuszacz powietrza – informacje

Konstrukcja osuszacza budowlanego odróżnia się od pozostałych typów tej maszyny przede wszystkim specjalnie przygotowanymi zabezpieczeniami oraz akcesoriami. Aby móc go zabrać w teren, musi być zaopatrzony w trwałą, solidną i odporną na wszelkie urazy mechaniczne obudowę. Ten element chroni całą elektronikę wewnątrz maszyny, która narażona jest na różne czynniki zewnętrzne, w tym atmosferyczne, spotykane często chociażby na terenie powstawania budynków. Ponadto takie urządzenia posiadają uchwyty i kółka, zwiększające możliwości mobilne osuszacza. Odpowiednio duże gabaryty zapewniają stabilność i umożliwiają zamontowanie dodatkowych systemów (nie spotykanych w domowych wersjach osuszaczy).

 

Budowlane osuszacze powietrza – zalety

Osuszacz budowlany, niezależnie od modelu, może pochwalić się szeregiem zalet. Do głównych czynników przemawiających za wyborem budowlanego osuszacza powietrza należy jego wydajność. Znacznie przekracza możliwości pozostałych wersji. Dodatkowo posiadają wbudowane higrostaty oraz elektroniczne systemy odszraniania. Nie mniej ważna w takich przypadkach jest odporność na niskie temperatury, co w warunkach pracy budowlanej może się okazać kluczowe dla całej inwestycji. Nasze produkty są specjalnie przystosowane do ciągłej pracy w mniej przyjaznej dla elektroniki atmosferze.

Osuszacz wilgoci budowlany – oferta sklepu Uni-lux

 Warto też zwrócić uwagę na energooszczędność tych urządzeń, która pozytywnie wpływa na koszt ich eksploatacji. Mały pobór energii sprawia, że inwestycja w osuszacz potrafi bardzo szybko się zwrócić.

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą osuszaczy budowlanych zachęcamy do kontaktu. Z chęcią udzielimy dodatkowych informacji dotyczących produktów w przystępnych cenach i pomożemy w wyborze najlepszego modelu. Sprawdź również inne osuszacze powietrza w naszym sklepie.