THYZO

Marka THYZO oferuje zaawansowane technologicznie urządzenia o wysokiej wydajności, służące do kontroli poziomu nawilżenia w obiektach użyteczności publicznej. Sprawdzą się w pomieszczeniach biurowych i mieszkalnych, bibliotekach, muzeach, archiwach, magazynach, halach lub laboratoriach. Nawilżacze powietrza THYZO wyróżniają się niezawodną pracą, wygodnym użytkowaniem oraz eleganckim wyglądem. Sprawnie i skutecznie przywrócą pożądany poziom wilgotności w pomieszczeniach, zapewniając pobudzający i zdrowy klimat, w którym z przyjemnością się przebywa.

W kolekcji naszego sklepu znajdziecie komercyjne nawilżacze ewaporacyjne, uznawane za jedne z najlepszych i najwygodniejszych urządzeń. Wykorzystują zjawisko ewaporacji, czyli odparowywania wody. Ich budowa jest stosunkowo prosta i nieskomplikowana, co zapewnia bezawaryjne działanie. Wyposażone są głównie w wymienne maty, zbiornik na wodę oraz wentylator. Z ich pomocą można w naturalny sposób zwiększyć poziom wilgoci, co poprawia komfort pracy, poziom skupienia i pozytywnie wpływa na samopoczucie. Urządzenia marki THYZO wyróżniają się niskim zużyciem prądu, cichą pracą i wydajnością – są w stanie odparować 2,5 litra wody w ciągu godziny. Ich wydajność spada wraz z ilością odparowanej wody, co zapobiega zwiększeniu wilgotności powyżej optymalnego poziomu. Urządzenia wyposażone są w mechaniczny higrostat oraz 2 prędkości wentylatora, co pozwala dostosować parametry do potrzeb danego pomieszczenia.

Dzięki temu, że nawilżacze powietrza marki THYZO wyposażone są dodatkowo w filtry nylonowe, zatrzymują większość zanieczyszczeń, takich jak włosy, kurz, pyły czy sierść zwierząt. Dbają więc nie tylko o odpowiedni poziom wilgoci, ale też oczyszczają powietrze, poprawiając jego jakość. Filtry są wielokrotnego użytku – można je łatwo wyjąć oraz umyć, co minimalizuje koszty eksploatacji. Urządzenia te wyróżniają się dużą wydajnością, jednocześnie przy zachowaniu niewielkiego poziomu generowanego hałasu – sprawdzą się więc w biurach lub bibliotekach, gdzie ceniona jest cisza. Ich praca realizowana jest przy niewielkim poborze prądu, dzięki czemu z powodzeniem mogą być użytkowane nawet wiele godzin. Wyposażone w duże, kilkudziesięciolitrowe zbiorniki, mogą pracować nawet 12 godzin bez uzupełniania wody. Mimo to mogą być podłączone na stałe do źródła wody, gwarantując jeszcze wygodniejszą i bezproblemową eksploatację. Dodatkowe akcesoria takie jak wskaźnik poziomu wody, stabilne kółka jezdne czy intuicyjny i czytelny system sterowania wpływają na komfort ich użytkowania.

Urządzenia marki THYZO wyróżniają się nie tylko funkcjonalnością i niezawodnością, ale również eleganckim i nowoczesnym wyglądem. Nawilżacze utrzymane w jasnych odcieniach i geometrycznych kształtach nie wyróżniają się w pomieszczeniu, nie zaburzając jego spójności. Są estetycznie wykonane z dbałością o szczegóły, a dzięki zastosowaniu wysokiej jakości komponentów sprawdzą się nawet w warunkach przemysłowych.

 

Wyświetlanie jednego wyniku

Wyświetlanie jednego wyniku