Oczyszczacze powietrza

Oczyszczacze

Zadbaj o czyste powietrze – wybierz nowoczesne oczyszczacze od UNI-LUX! W naszym sklepie znalazła się pełna gama oczyszczaczy powietrza przeznaczonych zarówno do użytku domowego, jak również profesjonalnego. Dzięki nim można szybko i skutecznie usunąć różne zanieczyszczenia z pomieszczeń. Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich dostępnych u nas modeli!

Wpływ zanieczyszczeń powietrza na zdrowie
Człowiek każdego dnia wykonuje około 25 tysięcy oddechów. Z każdym z nich do organizmu mogą przedostać się różne, niebezpieczne związki. To nie tylko kurz, pyłki roślin czy roztocza, ale również niebezpieczne pyły, w tym smog.

Walka z zanieczyszczeniami powietrza wymaga zastosowania odpowiednich oczyszczaczy – to urządzenia, które pobierają powietrze i następnie filtrują je, zatrzymując zanieczyszczenia na wymiennych filtrach. W rezultacie oddają czyste i bezpieczne powietrze.

Systematyczne stosowanie oczyszczaczy powietrza może skutecznie poprawić jakość powietrza w pomieszczeniach, a tym samym zredukować niebezpieczeństwo, w tym między innymi alergii, chorób układu oddechowego, a nawet nowotworów.

Oczyszczacze powietrza – domowe i profesjonalne
W naszym asortymencie w firmie UNI-LUX znajdują się zarówno oczyszczacze powietrza przeznaczone do użytku domowego, jak również te profesjonalne, które rekomendowane są także do używania w większych przestrzeniach.

Domowe oczyszczacze powietrza to urządzenia, które skutecznie filtrują zanieczyszczenia w domu. Są kompaktowe i estetyczne, oraz łatwe w sterowaniu. Wybrane modele posiadają własne czujniki jakości powietrza, które dostosowują tryb pracy do poziomu zanieczyszczeń. Mogą także nawilżać powietrze i jonizować je.

Profesjonalne oczyszczacze powietrza to urządzenia, które cechują się znacznie większą wydajnością pracy. Mogą one również zadbać o jakość powietrza niezbędnego do prowadzenia wielu procesów technologicznych.

Do kategorii oczyszczaczy powietrza zaliczane są także filtry dymu tytoniowego, które przeznaczone są do oczyszczania go z niebezpiecznych produktów spalania tytoniu.

Wydajne i skuteczne – oczyszczacze powietrza od UNI-LUX
W naszej firmie UNI-LUX oferujemy wyłącznie najwyższej jakości oczyszczacze powietrza domowe oraz profesjonalne. Współpracujemy z wieloma uznanymi producentami, by dostarczać naszym klientom wyłącznie to, co najlepsze.

Przy dodatkowych pytaniach jesteśmy zawsze gotowi do pomocy – doradzimy w doborze najlepszych modeli oczyszczaczy.

Zachęcamy do sprawdzenia naszych propozycji w UNI-LUX i życzymy udanych zakupów w naszym sklepie!