Wentylatory

Wentylatory
-wentylatory promieniowe (odśrodkowe)
-wentylatory (cyrkulatory) osiowe
-wentylatory domowe

Proponujemy Państwu wysokoefektywne przenośne wentylatory promieniowe (odśrodkowe) OURAGAN włoskiej firmy FRAL wykonane według najnowszej technologii – wydajne i przyjazne dla użytkownika dzięki bardzo odpornej obudowie z polietylenu.

Zastosowanie wysokowydajnego wentylatora czy cyrkulatora osiowego (szczególnie wraz z osuszaczem powietrza) skraca w sposób znaczący proces osuszania wszystkich mokrych powierzchni. Silny strumień powietrza zrywa warstwę graniczną wilgotnego powietrza i przyspiesza wielokrotnie proces suszenia. Wentylator nie grzeje czyli nie występuje niebezpieczeństwo , że wysoka temperatura powoduje w np. w tynku gipsowym wytworzenie się na jego powierzchni warstwy, która uniemożliwia odparowywanie wody. Do sprawnego i szybkiego suszenia po praniu dywanów i wykładzin dywanowych przenośna dmuchawa OURAGAN jest wręcz niezbędna.

Dla zastosowań profesjonalnych proponujmy szeroką gamę wentylatorów osiowych firmy Prem-I-Air, zaś do celów domowych czy biurowych oferujemy stojące i biurkowe wentylatory FRAL w eleganckiej wersji INOX.

 • Wentylatory domowe

  Wentylatory domowe (3)

  Prezentujemy Państwu naszą ofertę na eleganckie i solidne wentylatory domowe firm Prem-I-Air oraz HB. Proponujemy zarówno wentylatory biurkowe, jak i stojące (podłogowe). Nasze produkty wyróżnia estetyczna obudowa, wysoka jakość wykonania oraz cicha praca.
 • Wentylatory profesjonalne osiowe

  Wentylatory profesjonalne osiowe (8)

  Wentylatory znajdują swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie należy zadbać o prawidłową cyrkulację powietrza. Zazwyczaj w większości pomieszczeń (szczególnie biurowych) dochodzi do sytuacji, w których powietrze nie jest prawidłowo oraz regularnie odprowadzane, co zmniejsza jego jakość i niekorzystnie wpływa na przebywających wewnątrz ludzi. Ponadto często dochodzi również zagrożenie pojawienia się zarodników grzybów czy pleśni.Rozwiązaniem tego problemu mogą być wentylatory osiowe, które skutecznie podniosą jakość powietrza w każdym pomieszczeniu. Wywołują one rzeczywistą cyrkulację, co pozytywnie wpływa na mikroatmosferę w całym budynku, zmniejszając do minimum ryzyko wywołania negatywnych efektów związanych ze stojącym powietrzem. Wbrew powszechnej opinii, wentylatory nie przydają się wyłącznie w porze letniej, kiedy problem niecyrkulującego się powietrza szczególnie daje się we znaki z oczywistych powodów. Użyteczność wentylatorów osiowych można zauważyć także zimą. Po pierwsze, ciepłe powietrze jest dużo lżejsze od chłodnego, co powoduje przemieszczanie się go do góry, gdzie pozostaje. Przy użyciu wentylatora bez problemu można sprawić, że ciepło będzie równomiernie rozchodziło się po pokoju, zwłaszcza w dolnych partiach. Po drugie, co bezpośrednio wynika z pierwszego, wpływa to na zmniejszenie rachunków za ocieplenie pomieszczenia, ponieważ wzrasta wydajność centralnego ogrzewania. Warto mieć to na uwadze przy wybieraniu odpowiedniego wentylatora. Posiadamy szeroki asortyment wentylatorów osiowych, które różnią się od siebie szczegółowymi parametrami. Dzięki temu łatwiej dobrać urządzenie do stanu powietrza w kolejnym pomieszczeniu. Sprzęt jest trwały i stabilny, tworzony z myślą o codziennej i intensywnej pracy. Trzeba pamiętać, że każde pomieszczenie potrzebuje innego modelu wentylatora. Aby ułatwić ten wybór wszystkie produkty na naszej stronie zostały dokładnie opisane pod kątem technicznym. Proponujemy wentylatory dostępne w szerokim przedziale cenowym. Najtańszy model można znaleźć już od 99 zł. Podczas zakupów nie należy jednak kierować się wyłącznie ceną. Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na moc urządzenia i jego wydajność przepływu, ponieważ to one w głównej mierze odpowiadają za możliwości cyrkulacji powietrza. Wentylatory o większej mocy będą najefektywniejsze w dużych pomieszczeniach. Wszystkie dostępne urządzenia posiadają znaki bezpieczeństwa, a także objęte są wielomiesięczną gwarancją. Zachęcamy do zapoznania się dostępnym asortymentem urządzeń takich jak wentylatory osiowe. W razie pytań prosimy o kontakt – chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.
 • Wentylatory profesjonalne promieniowe

  Wentylatory profesjonalne promieniowe (3)

  Wentylatory są niezbędnym elementem wyposażenia w miejscach, gdzie może pojawić się problem z odpowiednią cyrkulacją powietrza, który m.in. wydłuża czas schnięcia różnych powierzchni. Urządzeń tego typu używa się przede wszystkim po to, aby odprowadzały zanieczyszczone i wilgotne powietrze z pomieszczenia. Dzięki tej praktyce uda się uniknąć wielu nieprzyjemności związanych z pojawieniem się grzybów czy pleśni, także w trudno dostępnych miejscach. Odpowiedni dobór urządzenia wentylacyjnego z pewnością polepszy jakość powietrza w każdym budynku, jak również pozwoli dokładnie osuszyć mokre obszary.Popularny wentylator jest rodzajem sprężarki, której praca polega na kontrolowaniu przepływu powietrza, wpływając na kierunek, w jakim się ono porusza. Istnieją różne rodzaje wentylatorów. Ich działania różnią się między sobą, a więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby dostosować urządzenie do indywidualnych wymagań. Dzięki temu można mieć pewność, że wybrane funkcje doskonale sprawdzą się we wskazanych miejscach. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi wentylatorami promieniowymi. Od swoich osiowych odpowiedników różnią się wyższym przyrostem ciśnienia. Są też w stanie przetłoczyć większą ilość powietrza. W ten sposób strumień jest silniejszy, co daje znacznie lepszy efekt przy osuszaniu wszelkich zalanych powierzchni, zwłaszcza w przypadku materiałów takich jak dywany czy wykładziny, choć możliwości zastosowania nie kończą się wyłącznie na tym. Konstrukcja przyrządu wpływa również na czas schnięcia poszczególnych elementów, czyniąc cały proces wydajniejszym i bardziej ekonomicznym. Oferowane przez nas wentylatory są produkowane przy wykorzystaniu najnowszych technologii oraz przy użyciu najlepszej jakości materiałów. To gwarantuje ich długą żywotność, a także niezawodność w codziennej pracy. Polecany, mobilny sprzęt charakteryzuje się wysoką wydajnością, a jego stabilna budowa ułatwia działania, do których został przeznaczony. Wentylatorów można użyć we wszelkich zalanych pomieszczeniach (np. magazynach, piwnicach czy na placach budowy), gdzie będą mogły wykorzystać maksimum swojej mocy do osuszenia wilgotnych powierzchni. W naszym sklepie można dobrać wentylatory promieniowe w zależności od preferencji kupującego. Różnią się one zarówno swoją mocą, wydajnością przepływu, wymiarami oraz pozycją pracy. Warto zwrócić uwagę na ich parametry, aby wybrać taki model, który będzie najefektywniejszy do przeznaczonej pracy. Wentylatory na naszej stronie są dokładnie opisane, aby pomóc zaopatrzyć się w idealnie dostosowane urządzenie. Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty na wentylatory promieniowe. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Chętnie udzielimy potrzebnych odpowiedzi.
 • Modele wycofane

  Modele wycofane (2)