Wentylatory

Wentylatory
wentylatory promieniowe (odśrodkowe)
wentylatory osiowe (cyrkulatory)
wentylatory domowe

Proponujemy Państwu wysokoefektywne przenośne wentylatory promieniowe (odśrodkowe) OURAGAN włoskiej firmy FRAL wykonane według najnowszej technologii – wydajne i przyjazne dla użytkownika dzięki bardzo odpornej obudowie z polietylenu.

Zastosowanie wysokowydajnego wentylatora czy cyrkulatora osiowego (szczególnie wraz z osuszaczem powietrza) skraca w sposób znaczący proces osuszania wszystkich mokrych powierzchni. Silny strumień powietrza zrywa warstwę graniczną wilgotnego powietrza i przyspiesza wielokrotnie proces suszenia. Wentylator nie grzeje czyli nie występuje niebezpieczeństwo , że wysoka temperatura powoduje w np. w tynku gipsowym wytworzenie się na jego powierzchni warstwy, która uniemożliwia odparowywanie wody. Do sprawnego i szybkiego suszenia po praniu dywanów i wykładzin dywanowych przenośna dmuchawa OURAGAN jest wręcz niezbędna.

Dla zastosowań profesjonalnych proponujmy szeroką gamę wentylatorów osiowych firmy Prem-I-Air, zaś do celów domowych czy biurowych oferujemy stojące i biurkowe wentylatory FRAL w eleganckiej wersji INOX.