Najmniejszy klimatyzator przenośny

Jest tańszy w zakupie, gotowy do działania od razu po przyniesieniu do domu, nie wymaga kłopotliwej instalacji, a w zamian można z jego zalet korzystać w dowolnym pomieszczeniu. Nic dziwnego, że klimatyzatory przenośne, bo o nich mowa stają się coraz częstszym widokiem w domach Polaków. Bezspornie jednak zajmują pewną ilość miejsca w pomieszczeniu, co przez niektórych może być odbierane za wadę. Dlatego dzisiaj pomówimy o najmniejszym klimatyzatorze przenośnym.

Najmniejszy klimatyzator przenośny – Fral FSC03

Jak mały może być klimatyzator? Fral FEC03 udowadnia, że można stworzyć bardzo małe urządzenie o niezłej wydajności. Model ten pomimo gabarytów 37,5 cm x 28,5 cm i 50 cm wysokości (a więc porównywalnych z drukarką atramentową) zapewnia satysfakcjonującą wydajność, pozwalającą na skuteczne chłodzenie niewielkich pomieszczeń, a przy tym ma również funkcje filtrowania i osuszania lub nawilżania powietrza. Pomimo kompaktowych rozmiarów można w nim znaleźć sporo najnowocześniejszych rozwiązań, a przepływ powietrza 153 m ³ karze na tego malucha patrzeć jak na pełnoprawne urządzenie wentylacyjno-chłodnicze.

We Fralu FSC03 zastosowano profesjonalne rozwiązania – stojąc w osuszanym pomieszczeniu, może odprowadzać skondensowaną wodę do wewnętrznego lub znajdującego się na zewnątrz pojemnika, dodatkowo wypychając zimne powietrze rurą na zewnątrz i ogrzewając jego wnętrze (moc grzewcza to 900 W) – taka kombinacja zapewnia bardzo szybkie i wydajne osuszanie dowolnego pomieszczenia i pozwala znaleźć zastosowanie w rękach profesjonalistów. Co ciekawe w modelu tym znajdziemy również inne, typowe dla marki Fral rozwiązania – np. możliwość ustawienia go na zewnątrz pomieszczenia, do którego będzie wtłaczał ochłodzone i przefiltrowane powietrze – taka kombinacja pozwala na podniesienie wydajności chłodzenia aż o 30% w porównaniu z umieszczonym wewnątrz klimatyzatorem przenośnym. To doskonałe rozwiązanie do niewielkich pomieszczeń jak np. pokojów dziecięcych, sypialni, czy domowych biur. W dodatku ultra cicha praca urządzenia (która staje się niesłyszalna po umieszczeniu go na zewnątrz) pozwala na zapomnienie o jego obecności.

Na uwagę zasługuje również zainstalowany zestaw filtrów – połączenie bardzo dokładnego filtru HEPA z dogłębnie oczyszczającym i odkażającym powietrze filtrem węglowym pozwala na pozbycie się nie tylko cząsteczek kurzu i smogu, ale również na zatrzymanie nieprzyjemnych zapachów i szkodliwych substancji chemicznych znajdujących się w powietrzu – niezależnie czy klimatyzator działa wewnątrz i oczyszcza powietrze z pomieszczenia, czy znajduje się na zewnątrz i filtruje powietrze, zanim zostanie ono wtłoczone do środka mieszkania – zawsze możesz mieć pewność jego czystości i świeżości.

https://www.traditionrolex.com/33

Zastosowania Fral FSC03

Jak już wspomnieliśmy, ten niewielki klimatyzator z powodzeniem jest wykorzystywany na wielu obszarach – zarówno do chłodzenia pomieszczeń mieszkalnych, jak i tych bardziej tymczasowych. Z uwagi na cichą pracę, podwójne czyszczenie powietrza i utrzymywanie jego wilgotności w ustawionym zakresie wielu rodziców wykorzystuje ten klimatyzator w pokojach swoich dzieci. Dzięki cichej pracy jest on również bardzo dobrym kompanem pracy biurowej – nie przeszkadza podczas pracy, a produkowany chłód pozwala przez cały czas pracować wydajnie.

Dlaczego nie zabrać ze sobą Fral FSC03 na kemping? Waży zaledwie około 15 kg, więc jego obecność nie będzie odczuwalnym obciążeniem podczas pakowania bagaży, natomiast doskonale sprawdzi się podczas chłodzenia wnętrza przyczepy kempingowej. Wystarczy znaleźć gniazdko z prądem 220 V i umieścić klimatyzator we wnętrzu lub na zewnątrz przyczepy kempingowej – nawet w największe upały wygodnie przespana noc gwarantowana!

Co jeszcze nam oferuje?

 Małe gabaryty nie znaczą małych możliwości – ten kompaktowy sprzęt wyposażony jest w sporą liczbę udogodnień, dzięki czemu jego eksploatacja jest jeszcze wygodniejsza. Znajdziemy w nim m.in. pilot zdalnego sterowania, wyświetlacz informujący o aktualnych ustawieniach, trybie pracy i napełnieniu zbiornika osuszacza. W godzinach nocnych pozwala na ustawienie (automatyczne bądź manualne) na tryb cichej pracy – w ciągu dnia oferuje dwie prędkości wentylatora lub tryb automatyczny, dostosowujący jego pracę do temperatury wnętrza. Pomimo niewielkich rozmiarów i wagi transport ułatwią nam wbudowane kółeczka, a funkcjonalność samego klimatyzatora można rozszerzyć, dokupując opracowany specjalnie z myślą o nim adaptor okienny, lub rurę przedłużającą, co pozwoli na większą elastyczność w jego ustawieniu.

Fral FSC03 jest mały tylko z wyglądu – w rzeczywistości to pełnoprawna i wielofunkcyjna jednostka pozwalająca na skuteczne chłodzenie niewielkich pomieszczeń, wydajne osuszanie lub nawilżanie ich wnętrza. Obecność nowoczesnych filtrów chroni przed zanieczyszczeniami i nieprzyjemnymi zapachami, a wbudowana grzałka pozwoli na okresowe dogrzewanie. To dużo jak na 15 kg prostopadłościan o wymiarach domowej drukarki.

4,6
96% klientów poleca ten sklep
Do góry