• EXTREME EAS1300 EXTREME

EXTREME EAS1300

Największy profesjonalny oczyszczacz do ogólnych pomieszczeń – maksymalnie 160m². Dedykowany do palarni – 50/60 m2 Efektywność oczyszczania 99.98%


Najsilniejszy profesjonalny oczyszczacz powietrza na świecie holenderskiej firmy Extreme Air Products. Urządzenie wyprodukowane w Holandii.

Najlepszy do dużych ogólnych pomieszczeń – max.160m², ten super efektywny oczyszczacz o wysokim wskaźniku CADR jest dedykowany przede wszystkim do palarni, przedszkoli, sal zabaw typu kulkownia.

Oczyszczacz EAS1300 wykorzystuje innowacyjną technikę przemieszczania powietrza. Z dolnej części urządzenia wydmuchiwane jest czyste powietrze. Wytwarza się wówczas przestrzeń z powietrzem wolnym od zanieczyszczeń a powietrze ze smogiem/dymem tytoniowym jest wypychane do góry pod sufit. Następnie zanieczyszczone powietrze jest zasysane do urządzenia i poddawane oczyszczeniu.

 

DUŻO
17 900,00 

14 552,85 zł
netto
Czas dostawy: 7 dni.
Dostępny

Szybki kontakt

 

Oczyszczacz EAS 1300 jest innowacyjnym rozwiązaniem które nie pozwala na zmieszanie się czystego powietrza z zanieczyszczonym, jak w tradycyjnych oczyszczaczach – jest o 55% skuteczniejszy od tradycyjnych technik !

Filtr wstępny – zatrzymuje pył gruboziarnisty i włosy itp.
– Zestaw Filtrów HEPA oczyszcza powietrze z wszelkich zanieczyszczeń mechanicznych (pył) jak z substancji smolistych! Zapobiega to zabarwieniu się ścian w palarni na żółto (czy brązowo)
– Ponadto EAS1300 może posiadać duży aktywny filtr węglowy (dobierany do indywidualnych potrzeb) który usuwa wszelkie zapachy i powoduje że powietrze jest świeże.

Profesjonalne Filtry HEPA, wyłapują 99.97 % najmniejszych cząstek zanieczyszczeń o rozmiarach do 0.3 mikrona działając na najniższych obrotach. Oczyszcza on powietrze z zarazków oraz innych zanieczyszczeń wywołujących alergie tj. pyłki, roztocza kurzu domowego, zarodki pleśni czy nawet zanieczyszczenia organiczne pochodzenia zwierzęcego.

Po wyposażeniu oczyszczacza EAS1300 w dodatkowe filtry z węgla aktywowanego staje się on najlepszym i najskuteczniejszym oczyszczaczem dymu tytoniowego na świecie.
UWAGA : filtry węglowe nie zmniejszają powierzchni czynnej filtrów HEPA jak to ma miejsce w większości innych oczyszczaczy ! Filtry węglowe umieszczone są za filtrami cząstek (HEPA) co zapewnia znacznie dłuższy czas eksploatacji filtrów węglowych

WYGLĄD:

  • Elegancki wygląd połączony z najwyższą jakością jakością i wyjątkowo niskim poziomem głośności.
  • Kolor – INOX
  • Kolor opcjonalny: biały lub szary (dopłata 2.000 PLN)

CHARAKTERYSTYKA:

  • Do dużych ogólnych pomieszczeń – max. 160m2
  • Do palarni – max. 60m2
  • Zestaw wysoko efektywnych filtrów HEPA BASIC wraz z filtrem wstępnym
  • Efektywność filtracji, to zdolność usuwania sięgająca 99.98% zanieczyszczeń
  • Wysoka energooszczędność
  • Sterowanie mechaniczne lub automatyczne (opcja) – 4 prędkości wentylatora
  • Gwarancja: 24 miesiące

 

 

DANE TECHNICZNE EAS 1300
Powierzchnia pomieszczenia ogólnego do 160 m2
Stopień przepływu powietrza 600/900/1100/1300 m3/godz.
Zużycie prądu max. 380 W
Poziom hałasu 40-55 db(A)
Żywotność filtra HEPA około 6 miesięcy (dot. pom. ogólnych)
Waga 115 kg
Wymiary 2050 x 800 x 310 mm
Produkcja Made in Holland