• Venta AIRWASHER LW15 świetlista biel Nawilżacze
  • Venta AIRWASHER LW15 świetlista biel Nawilżacze
  • Venta AIRWASHER LW15 świetlista biel Nawilżacze
  • Venta AIRWASHER LW15 świetlista biel Nawilżacze

Venta AIRWASHER LW15 świetlista biel


PODARUJ SOBIE I SWOJEJ RODZINIE LEPSZĄ JAKOŚĆ ŻYCIA

Podniebne loty dostarczą wam jeszcze większej radości, jeśli będą się odbywały w czystym, zdrowym powietrzu. Wypoczynek, myślenie o niebieskich migdałach czy bezcenne chwile spędzane z najbliższymi, także zasługują na odpowiednia atmosferę. Twój dom powinien być miejscem, w którym wszyscy czują się doskonale. Urządzenie Venta Original Airwasher wyjątkowo skutecznie polepsza jakość powietrza, nawilżając je i naturalny sposób wychwytując zawieszone w nim szkodliwe substancje. Wszystko bez pomocy skomplikowanej technologii.

DUŻO
899,00 

730,89 zł
netto
Czas dostawy: 48 godzin
Dostępny

Szybki kontakt

ŚWIEŻE POWIETRZE. DOBRE SAMOPOCZUCIE. ODKRYJ FENOMEN ORIGINAL AIRWASHER

ZALETY URZĄDZENIA:

  • Zapewnia zdrowe powietrze o optymalnej wilgotności 40–60 %
  • Higieniczny proces parowania na zimno (ewaporacja) bez udziału mat nawilżających i filtrów
  • Przystosowane do wody kranowej
  • Zmniejszenie ilości pyłków i cząsteczek kurzu
  • W naturalny sposób eliminuje szkodliwe substancje, utrzymując zarazem wilgotność wnętrza na poziomie 40–60 %
  • Trwałość i łatwość obsługi
  • Wyjątkowo ciche działanie
Do pomieszczeń o powierzchni do 25 m²

 

Zmniejszenie ilości pyłków i cząsteczek kurzu Nawilża powietrze do optymalnej wartości 40–60 %
(dzięki ewaporacji)
W naturalny sposób redukuje zanieczyszczenia zawieszone w powietrzu do 10 μm
(przy wilgotności pomieszczenia 40–60%)

 

Zasada działania urządzeń Airwasher

Urządzenia Airwasher nawilżają i oczyszczają powietrze w pomieszczeniach jedynie za pomocą wody. Nie wymagają dodatkowych mat lub filtrów. Wielotarczowy walec obraca się w zbiorniku z wodą, która odparowuje z jego powierzchni (ewaporacja), nawilżając powietrze. W tym samym czasie tarcze wychwytują szkodliwe substancje, takie jak kurz i pyłki roślin, które zostają następnie spłukane z ich powierzchni, by pozostać w urządzeniu. Parowanie na zimno uważa się za najlepszą i najbardziej higieniczną metodę nawilżania powietrza. Jest też najbardziej naturalnym sposobem na obniżenie poziomu zawartości szkodliwych substancji zawieszonych w powietrzu. Wystarczy wybrać jeden z trzech podstawowych, energooszczędnych modeli, dostosowanych do wielkości pomieszczenia.

 

Bez konieczności wymiany filtra, nigdy!

Nie ma potrzeby wymiany filtrów ani wkładów – świeża woda to najlepszy filtr zastosowany w urządzeniach Venta!

 

Cicha praca

Urządzenia Airwasher nawilżają i oczyszczają powietrze niemal bezszelestnie, ułatwiając spokojny sen dzieci i dorosłych.

 

ŁATWA METODA ZAPEWNIENIA ZDROWEGO POWIETRZA W POMIESZCZENIU

Nigdy nie brakowało doskonałych powodów, by wybrać urządzenia z rodziny Venta Airwasher. Jednym z nich jest prostota działania, opierającego się na zasadzie odparowywania czystej wody nawilżającej powietrze przy jednoczesnym wychwytywaniu szkodliwych substancji, takich jak kurz domowy i pyłki roślin, przez wodę zgromadzoną w zbiorniku urządzenia.

Niezawodność

Aby cieszyć się doskonałą jakością powietrza, wystarczy napełnić urządzenie Original Airwasher świeżą wodą kranową. Dodając jeden z sześciu olejków zapachowych opracowanych przez Ventę można poddać się aromaterapii. W zależności od potrzeb olejki zapewniają różne doznania – od relaksu po ożywienie

 

Łatwość czyszczenia

Wystarczy zdjąć jednym, prostym ruchem górną część urządzenia, w której umieszczone są elementy elektroniczne oraz wiatrak wraz z napędem. Zaleca się czyszczenie urządzenia co ok. 2 tygodnie. W tym celu należy wylać wodę, usunąć pozostałe na dnie osady i wypłukać wielotarczowe walce pod bieżącą wodą; na koniec wystarczy napełnić zbiornik świeżą wodą i bioabsorberem Venta. Tylko tyle.

 

Prosta obsługa

Jeden włącznik/ wyłącznik, dwie lub trzy prędkości (w zależności od modelu), LEDowy wskaźnik pracy i automatyczne wyłączanie urządzenia przy zbyt niskim poziomie wody. To cała technologia, jakiej wymaga Original Airwasher, by zapewnić Ci świeże powietrze.

 

CZOŁOWĄ POZYCJĘ NA RYNKU ZAWDZIĘCZAMY JAKOŚCI

GERMAN DESIGN AWARD SPECIAL 2021

Nagroda German Design Award przyznawana jest innowacyjnym produktom i projektom, które wyznaczają nowe standardy w niemieckim i międzynarodowym wzornictwie. Międzynarodowe jury odzwierciedla ten zakres. Jesteśmy dumnymi zwycięzcami nagrody German Design Award Special 2021 za nasz Airwasher Venta AeroStyle.

RED DOT DESIGN AWARD WINNER 2017

Każdego roku zespół Red Dot Design Award wybiera najlepsze produkty pod względem jakości wzornictwa. Jury Red Dot ocenia zgłoszenia w około 50 kategoriach. Nagroda trafia wyłącznie do produktów o wyjątkowym designie. W 2017 roku z przyjemnością otrzymaliśmy nagrodę Red Dot Design Award za nasz Airwasher LW62T.

ULGA DLA ALERGIKÓW – SPRAWDZONA JAKOŚĆ

Etykieta ECARF promuje produkty i usługi, które oferują alergikom lepszą jakość życia. Produkty opatrzone tą etykietą zostały opracowane z myślą o potrzebach alergików. Kwalifikują się tylko wtedy, gdy inspekcja lub badanie wykaże, że spełniają niezbędne kryteria.

Z dumą możemy powiedzieć, że nasze wybrane modele posiadają etykietę ECARF, która potwierdza ich przydatność dla alergików.

 

BIERZEMY ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA ŚRODOWISKO

CERTYFIKAT „Certificate resources SAVED”

Podobnie jak wszystkie urządzenia elektryczne, urządzenia Venta muszą być zwracane, zbierane, przetwarzane i poddawane recyklingowi po zakończeniu ich użytkowania. Poważnie traktujemy naszą odpowiedzialność za środowisko, dlatego obudowy i wszystkie poszczególne elementy naszych urządzeń nadają się do recyklingu.

CERTYFIKAT OCHRONY KLIMATU
W 2020 roku twsÖkostrom dostarczył nam energię elektryczną ze 100% odnawialnych źródeł. Nasza oszczędność CO2 jest równa ilości, jaką może pochłonąć las o powierzchni 10,04 hektara.

 

 

ORIGINAL AIRWASHER – SPECYFIKACJA

MODEL Original LW15 świetlista biel Original LW15 metaliczny antracyt
EAN 4011143155003 4011143154006
KOD PRODUKTU 7015500 7015400
Kolor świetlista biel metaliczny antracyt
Wielkość pomieszczenia* do 25 m² do 25 m²
LEDowy wskaźnik w standardzie w standardzie
Uzdatnianie wody akcesoria akcesoria
Tryby pracy 2 2
Poziom hałasu (prędkości 1-2) 22 / 32 dB(A) 22 / 32 dB(A)
Zużycie energii (prędkości 1-2) 3 / 4 W 3 / 4 W
Pojemność zbiornika (maks.) 5 l 5 l
Wymiary ( dł. x szer. x wys.) 26 x 28 x 31 cm 26 x 28 x 31 cm
Waga 3 kg 3 kg
Producent Venta-Luftwäscher GmbH.

Made in Germany

Venta-Luftwäscher GmbH.

Made in Germany