Oczyszczacze profesjonalne

Większość ludzi najwięcej czasu spędza pośród czterech ścian – niezależnie od tego, czy są to warunki domowe, czy zawodowe (biura, sklepy itp.). Z tego powodu coraz popularniejsze stają się sposoby na oczyszczanie powietrza w pomieszczeniach. Niesie to za sobą wiele wymiernych korzyści, zwłaszcza jeśli chodzi o samopoczucie osób przebywających w pokoju. Aby udało się je zapewnić, we wnętrzach nie mogą znajdować się żadne zarodniki pleśni, kurz, bakterie czy pozostałe alergeny. Dobre rozwiązanie tych problemów stanowią oczyszczacze przeznaczone do pracy w większych pomieszczeniach.

Oczyszczacze profesjonalne to skuteczny i efektywny sposób usuwania zanieczyszczeń powietrza oraz niepożądanych zapachów (w tym likwidowania dymu tytoniowego) w miejscach o użyteczności publicznej, takich jak biura, restauracje czy puby, ale również w większych lokalach mieszkalnych.

Praca urządzeń opiera się na absorbowaniu cząsteczek powietrza oraz jego przefiltrowywaniu, dzięki czemu wszelkie drobnoustroje i zarazki zostają wyeliminowane z danej przestrzeni. W odróżnieniu od domowych modeli oczyszczaczy, te profesjonalne wykazują się znacznie większą mocą, dlatego są w stanie przefiltrować znacznie więcej metrów sześciennych w ciągu godziny. Z tego powodu są więc często używane np. w różnych zakładach pracy czy biurach. Siła oczyszczaczy profesjonalnych objawia się również w ich trwałości. Tego rodzaju sprzęt jest niezwykle odporny i specjalnie przygotowany do ciągłej pracy, która – ze względu na zastosowanie energooszczędnych rozwiązań – nie jest przy tym zbyt kosztowna.

Proponujemy Państwu wysokoefektywne profesjonalne filtry powietrza oczyszczające pomieszczenia, produkcji włoskiej firmy COSDEP. Są one wykonane według najnowszych technologii, co przekłada się na ciche i przyjazne dla użytkowników użytkowanie. Oczyszczacze są tanie w eksploatacji (nie ma potrzeby kupowania jednorazowych wkładów filtrujących) oraz wykorzystują bardzo wydajne filtry elektrostatyczne o skuteczności ≥99,7%. Oczyszczacze COSDEP mogą być dodatkowo wyposażone w filtry z węgla aktywowanego, a także w jonizatory powietrza, które są niezwykle skuteczne w usuwaniu zapachu dymu papierosowego i poprawiają bioklimatyczne właściwości powietrza. Zalecane dla alergików i cierpiących na schorzenia dróg oddechowych.

Do zastosowań biurowych i domowych oferujemy nowoczesne oczyszczacze firm BLUE AIR oraz WOODS ELFI, wykorzystujące skuteczną i niezawodną technikę filtracji HEPA połączonej z jonizacją powietrza. Urządzenia bywają często wyposażone w dodatkowe filtry węglowe, które mogą się okazać niezastąpione w usuwaniu niepożądanych zapachów (w tym dymu tytoniowego).