• WOOD’S ELFI 400 Modele wycofane

WOOD’S ELFI 400

Najnowszy profesjonalny oczyszczacz powietrza największego szwedzkiego producenta oczyszczaczy .

Najlepszy do średnich pomieszczeń do 80m², ten super mocny oczyszczacz o wysokim wskaźniku CADR jest wyjątkowo skuteczny

Oczyszczacze marki Wood’s jonizują powietrze lekkimi ładunkami elektrycznymi a następnie dokładnie oczyszczają powietrze w lekkich filtrach Active Ion HEPA . Urządzenia nie potrzebują gęstych filtrów, aby złapać cząstki kurzu i zanieczyszczeń powietrza. Dlatego też oczyszczacze pobierają tak mało energii i posiadają niski stopień hałasu. Nie ma też dużych i głośnych wentylatorów, które są potrzebne do wymuszenia obiegu powietrza w standardowych filtrach HEPA. Jednocześnie ich skuteczność jest wyższa niż oczyszczaczy wyposażonych tylko w filtry HEPA. Filtry wymienne Active Ion HEPA są tańsze od tradycyjnych filtrów HEPA a ich żywotność dłuższa.

Active Ion HEPA, wyłapuje 99.97 % najmniejszych cząstek zanieczyszczeń o rozmiarach do 0.3 mikrona działając na najniższych obrotach. Oczyszcza on powietrze z zarazków oraz innych zanieczyszczeń wywołujących alergie tj. pyłki, roztocza kurzu domowego, zarodki pleśni czy nawet zanieczyszczenia organiczne pochodzenia zwierzęcego.

Po wyposażeniu oczyszczacza ELFI400 w dodatkowe filtry z węgla aktywowanego staje się on wydajnym i skutecznym oczyszczaczem dymu tytoniowego .
UWAGA : filtry węglowe nie zmniejszają powierzchni czynnej filtrów HEPA jak to ma miejsce w większości innych oczyszczaczy ! Filtry węglowe umieszczone są za filtrami cząstek (HEPA) co zapewnia znacznie dłuższy czas eksploatacji filtrów węglowych

Produkt wycofany

Brak w magazynie

Brak w magazynie

Szybki kontakt

Wygląd:

Elegancki wygląd połączony z najwyższą jakością jakością i wyjątkowo niskim poziomem głośności

Kolor – Czarny + Aluminium

  • jonizator (filtracja elektrostatyczna) + Active Ion HEPA + węgiel aktywowany (opcja)
  • efektywność filtracji, to zdolność usuwania sięgająca 99.98% zanieczyszczeń
  • niezwykła energooszczędność

Dane techniczne:

Wysokość 615 mm
Szerokość 565 mm
Głębokość 220 mm
Waga 14,50 kg
Powierzchnia pomieszczenia do 80 m2
Stopień przepływu powietrza 250 – 400 m³/h
Stopień wymiany powietrza około 2 razy na 1h
Zużycie prądu 35 – 45 Watt
Poziom hałasu 32 – 46 dB
Żywotność filtra około 12 miesięcy
Dodatki
Gwarancja 10 lat