• Wood’s ELFI900 Oczyszczacze domowe

Wood’s ELFI900

Najnowszy profesjonalny oczyszczacz powietrza największego szwedzkiego producenta oczyszczaczy powietrza. Najlepszy do dużych pomieszczeń – max.160m², ten super mocny oczyszczacz o wysokim wskaźniku CADR jest wyjątkowo skuteczny

Oczyszczacze marki Wood’s jonizują powietrze lekkimi ładunkami elektrycznymi a następnie dokładnie oczyszczają powietrze w lekkich filtrach Active Ion HEPA . Urządzenia nie potrzebują gęstych filtrów, aby złapać cząstki kurzu i zanieczyszczeń powietrza. Dlatego też oczyszczacze pobierają tak mało energii i posiadają niski stopień hałasu. Nie ma też dużych i głośnych wentylatorów, które są potrzebne do wymuszenia obiegu powietrza w standardowych filtrach HEPA. Jednocześnie ich skuteczność jest wyższa niż oczyszczaczy wyposażonych tylko w filtry HEPA. nFiltry wymienne Active Ion HEPA są tańsze od tradycyjnych filtrów HEPA a ich żywotność dłuższa.

Active Ion HEPA, wyłapuje 99.97 % najmniejszych cząstek zanieczyszczeń o rozmiarach do 0.3 mikrona działając na najniższych obrotach. Oczyszcza on powietrze z zarazków oraz innych zanieczyszczeń wywołujących alergie tj. pyłki, roztocza kurzu domowego, zarodki pleśni czy nawet zanieczyszczenia organiczne pochodzenia zwierzęcego.

Po wyposażeniu oczyszczacza ELFI900 w dodatkowe filtry z węgla aktywowanego staje się on wydajnym i skutecznym oczyszczaczem dymu tytoniowego .
UWAGA : filtry węglowe nie zmniejszają powierzchni czynnej filtrów HEPA jak to ma miejsce w większości innych oczyszczaczy ! Filtry węglowe umieszczone są za filtrami cząstek (HEPA) co zapewnia znacznie dłuższy czas eksploatacji filtrów węglowych

 

BRAK
3 590,00 

2 918,70 zł
netto
Czas dostawy: 48 godzin
Niedostępny

Brak w magazynie

Powiadom mnie o dostępności

Brak w magazynie

Powiadom mnie o dostępności

Szybki kontakt

Charakterystyka:

  • Jonizator (filtracja elektrostatyczna) + Active Ion HEPA
  • Filtr węglowy (opcja )
  • Efektywność filtracji, to zdolność usuwania sięgająca 99.98% zanieczyszczeń
  • Niezwykła energooszczędność
  • Rewelacyjnie cicha praca
Dane techniczne ELFI 900
Do powierzchni pomieszczenia 80 m2
Stopień przepływu powietrza
200/400/700/900m3/h
Zużycie prądu
25-80 Watt
Poziom hałasu
do 30 db(A)
Waga 15,2 kg
Wymiary wysokość x szerokość x głębokość 615 x 565 x 220 mm
Gwarancja 10 lat