• EXTREME EAS1300 UV-C (stalowy) EXTREME
  • EXTREME EAS1300 UV-C (stalowy) EXTREME

EXTREME EAS1300 UV-C (stalowy)

Najlepszy oczyszczacz powietrza zwalczający wirusy


Oczyszczacz powietrza EAS1300 UV-C łączy w sobie unikalna opatentowana technologie filtrów EAS1300 z generatorem UV-C. Promieniowanie UV-C sprawia, ze mikroorganizmy (takie jak bakterie i wirusy) są unieszkodliwiane, zanim zostaną usunięte z powietrza przez filtr HEPA. To połączenie sprawia, ze EAS1300 UV-C  jest najlepszym profesjonalnym oczyszczaczem powietrza przeciwko wirusom.

DUŻO
20 800,00 

16 910,57 zł
netto
Czas dostawy: 7 dni
Dostępny

Szybki kontakt

WYMIANA POWIETRZA

EAS1300 UV-C działa na zasadzie przemieszczenia powietrza, unikalnej i opatentowanej technice cyrkulacji i filtracji. Ta technika ma tak zwany „odwrotny” obieg. EAS1300 UV-C wydmuchuje czyste powietrze równomiernie na poziomie podłogi, co wypycha powietrze dalej w górę. Górna część oczyszczacza powietrza zasysa następnie zanieczyszczone powietrze, po czym wysoce skuteczny filtr HEPA oczyszcza powietrze z zanieczyszczeń (takich jak wirusy i drobny pył), a następnie uwalnia je ponownie na poziomie podłogi. Ten ciągły proces zapewnia czyste powietrze w strefie oddychania.

KONSERWACJA I TRWAŁOŚĆ

Pomieszczenia wyposażone w EAS1300 UV-C również wymagają pewnej wentylacji, aby zapewnić wystarczającą ilość tlenu w pomieszczeniu oraz rozproszyć wilgoć i ciepło. Jednak wentylacja jest zwykle źródłem zanieczyszczonego powietrza. Ze względu na bardzo wysoki poziom cyrkulacji i oczyszczania powietrza przez EAS1300 UV-C, minimalna wentylacja jest wystarczającą. Dzięki wydajnemu oczyszczaniu powietrza wzmocniona wentylacja nie jest konieczna. Oznacza to, ze nie ma przeciągów, a zużycie energii jest obniżone. Dzięki solidnej konstrukcji i technologii jest łatwy w utrzymaniu i ma długa żywotność. Konserwacja jest wymagana tylko raz w roku i jest łatwa do wykonania samodzielnie.

CHARAKTERYSTYKA

EAS 1300 UV-C ma pięć prędkości wentylatora, a poziom decybeli wynosi, w zależności od prędkości powietrza, między 40 a 55 dB(A). Wbudowany generator UV-C współpracuje z 8 lampami UV-C każda po 18W. EAS 1300 UV-C jest specjalnie zaprojektowany do oczyszczenia dużych powierzchni profesjonalnych, takich jak biura i szkoły. Urządzenie posiada mocny silnik i dużą wydajność powietrza (do 1300 m³ na godzinę). Aby w pełni wykorzystać zalety EAS 1300 UV-C, zalecamy ustawienie prędkości 3 i używać go do powierzchni max 200 m².

Co sprawia, że ten oczyszczacz powietrza jest tak wyjątkowy?

Brak wentylacji mieszanej, jak w przypadku tradycyjnego oczyszczacza powietrza.

Długa żywotność.

Najbardziej skuteczna technika przeciwko drobnemu pyłowi, bakteriom i wirusom.

Technologia szeroko testowana przez TNO (Holenderska Organizacja Zastosowań Nauki)

Bardzo duży przepływ powietrza (1300m3 / godzinę).

8 lamp UV-C każda po 18W = 144W

Rewolucyjny i stylowy

EAS1300 UV-C można zamówić w kolorze stalowym i białym. Dzięki eleganckiemu designowi można bez problemu dopasować wybrane modele do każdego typu wnętrza. EAS1300 UV-C może być używany w każdej przestrzeni zawodowej.

Pomieszczenia idealne do wykorzystania z EAS1300 UV-C:

Pokoje grupowe 

Duże pokoje dzienne

Pomieszczenia biurowe

Salony fryzjerskie

Sale lekcyjne

Siłownie

Gabinety dentystyczne

Instytucje opieki zdrowotnej

 

 

  Specyfikacja techniczna

Napięcie sieciowe 230V/50Hz
Max. przepływ powietrza 1300 m3/godz.
Max. powierzchnia 200 m2
Prędkości wentylatora 5
Skuteczność filtracji 99,99%
Montaż Na stojąco
Głośność 40 – 55 dB(A)
Waga 75 kg
Wysokość 205 cm
Szerokość 80 cm
Głębokość 31 cm
Kolor Stalowy lub biały
System filtracji Filtr wstępny, HEPA
Generator UV-C Lampy UV-C 8 x 18 W = 144W
Gwarancja 2 lata