• EXTREME EDC650 UV-C (biały) EXTREME
  • EXTREME EDC650 UV-C (biały) EXTREME

EXTREME EDC650 UV-C (biały)

Najlepszy oczyszczacz powietrza zwalczający wirusy


Oczyszczacz powietrza EDC650 UV-C łączy w sobie unikalna opatentowana technologie filtrów EDC650 z generatorem UV-C. Promieniowanie UV-C sprawia, ze mikroorganizmy (takie jak bakterie i wirusy) są unieszkodliwiane, zanim zostaną usunięte z powietrza przez filtr HEPA. To połączenie sprawia, ze EDC650 UV-C jest najlepszym profesjonalnym oczyszczaczem powietrza przeciwko wirusom.

DUŻO
18 500,00 

15 040,65 zł
netto
Czas dostawy: 7 dni
Dostępny

Szybki kontakt

WYMIANA POWIETRZA

EDC650 UV-C działa na zasadzie przemieszczenia powietrza, unikalnej i opatentowanej technice cyrkulacji i filtracji. Ta technika ma tak zwany „odwrotny” obieg. EDC650 UV-C wydmuchuje czyste powietrze równomiernie na poziomie podłogi, co wypycha powietrze dalej w górę. Górna część oczyszczacza powietrza zasysa następnie zanieczyszczone powietrze, po czym wysoce skuteczny filtr HEPA oczyszcza powietrze z zanieczyszczeń (takich jak wirusy i drobny pył), a następnie uwalnia je ponownie na poziomie podłogi. Ten ciągły proces zapewnia czyste powietrze w strefie oddychania.

KONSERWACJA I TRWAŁOŚĆ

Pomieszczenia wyposażone w EDC650 UV-C również wymagają pewnej wentylacji, aby zapewnić wystarczającą ilość tlenu w pomieszczeniu oraz rozproszyć wilgoć i ciepło. Jednak wentylacja jest zwykle źródłem zanieczyszczonego powietrza. Ze względu na bardzo wysoki poziom cyrkulacji i oczyszczania powietrza przez EDC650 UV-C, minimalna wentylacja jest wystarczającą. Dzięki wydajnemu oczyszczaniu powietrza wzmocniona wentylacja nie jest konieczna. Oznacza to, ze nie ma przeciągów, a zużycie energii jest obniżone. Dzięki solidnej konstrukcji i technologii jest łatwy w utrzymaniu i ma długa żywotność. Konserwacja jest wymagana tylko raz w roku i jest łatwa do wykonania samodzielnie.

CHARAKTERYSTYKA

EDC650 ma trzy prędkości wentylatora, a poziom decybeli wynosi, w zależności od prędkości powietrza, miedzy 27 a 49 dB(A). Wbudowany generator UV-C współpracuje z 4 lampami UV-C każda po 24W. EDC650 UV-C jest specjalnie zaprojektowany do oczyszczenia dużych powierzchni profesjonalnych, takich jak biura i szkoły. Urządzenie posiada mocny silnik i duża wydajność powietrza (do 650 m3 na godzinę). Jest również bardzo energooszczędny. Przy przeciętnym poziomie użytkowania EDC650 zużywa tylko 145 W (średnio). Aby w pełni wykorzystać zalety EDC650 UV-C, zalecamy ustawienie prędkości 2 i używać go do powierzchni max 100 m2.

Co sprawia, że ten oczyszczacz powietrza jest tak wyjątkowy?

Brak wentylacji mieszanej, jak w przypadku tradycyjnego oczyszczacza powietrza.

Długa żywotność.

Niskie zużycie energii (średnio 145 W).

Najbardziej skuteczna technika przeciwko drobnemu pyłowi, bakteriom i wirusom.

Super cicha praca 27 – 49 dB(A).

Technologia szeroko testowana przez TNO (Holenderska Organizacja Zastosowań Nauki)

Bardzo duży przepływ powietrza (650m3 / godzinę).

Rewolucyjny i stylowy

EDC650 UV-C można zamówić w kolorze czarnym i białym. Dzięki eleganckiemu designowi można bez problemu dopasować wybrane modele do każdego typu wnętrza. EDC650 UV-C może być używany w każdej przestrzeni zawodowej.

Pomieszczenia idealne do wykorzystania z EDC650 UV-C:

Pokoje grupowe

Duże pokoje dzienne

Pomieszczenia biurowe

Salony fryzjerskie

Sale lekcyjne

Siłownie

Gabinety dentystyczne

Instytucje opieki zdrowotnej

 

 

 
  Specyfikacja techniczna

Napięcie sieciowe 220 / 240 V
Natężenie prądu 0,85A
Max. przepływ powietrza 650 m3/godz.
Max. powierzchnia 100 m2
Prędkości wentylatora 3
Skuteczność filtracji 99,99%
Montaż Na stojąco
Głośność 27 – 49 dB(A)
Waga 45 kg
Wysokość 185 cm
Szerokość 45 cm
Kolor Biały lub czarny
System filtracji HEPA
Generator UV-C Lampy UV-C 4 x 24W = 96W
Gwarancja 2 lata